ROLETA VENECIANE TE DRURIT

Shitet nga: lulzim 21 Tet 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
JU OFROJME ROLETA VENECIANE TE DRURIT 25mm DHE 50mm ME QMIM 40 EURO METREN KATROR.KETO ROLETA JANE TE PERSHTATSHME PER AMBIENTE TE NDRYSHME SI KAFITERI ,VIKENDICA ,ZYRE. DHOMA TE NDRYSHME ETJ,ETJ.
ZBUKURONI AMBIENTIN TUAJ DUKE I DHENE NGROHTSIN E ENTERIERIT TE DRURIT.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim