ZBRITJE SEZONAL ROLETA ALUMINI ME IZOLIM 40EURO

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ROLETE PUNUES BULI Dje 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Qilimë dhe Perde
ROLETA ALUMINI ME IZOLIM 40 EURO M2
ROLETA PVC PLASTIK 23 EURO M2
PERDE ZEBRA 25 EURO M2
PERDE TRAK 10 EURO M2
ETJ ETJ ETJ
VIBER 0037744 171 866
TE GJITHA LLOJET KAN 5 VITE GARANCION
TEL 045 693 412 049 93 1111
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim