Inventar per butik rafta dollapa varese URGJENT ..

Shitet nga: Qendrim 21 Pri 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

700 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shes urgjent inventarin e butikut komplet si rafta varese komplet, jane perdorur vetem 4 muaj, jane ne gjendje te rregullt dhe mjaft praktik. Qmimin fillestar e kan pasur 1000 euro por tani i shes per 700 Euro komplet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim