URGJENT URGJENT Inventar per butik rafta dollapa

Shitet nga: Qendrim 02 Maj 14:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR   700 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Rafte të ndryshme
Shes urgjent inventarin e butikut komplet, jane perdorur vetem 4 muaj, jane ne gjendje te rregullt dhe mjaft praktik. Qmimin fillestar e kan pasur 1000 euro por tani i shes per 500 Euro komplet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim