Dyer te blinduara BENI-X ne Peje

Shitet nga: Beni 24 Shk 10:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
Shesim dyer te blinduara nga Turkija dhe bejm hapjen ne raste bllokimi tel..049223503/044223503
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim