Mobile te perdorura - Cmimi i volitshem

Shitet nga: Mobile 24 Krr 22:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
Shiteten Mobile te perdorura (Qoshe me Tabure prodhim Simpo, tavoline pune,komode per tv, komode dhe varese teshave per paradhome, te ruajtura dhe ne gjendje shume te mire. Treshi qelet ne gresher ndersa dyshi eshte per vendosje te teshave, Fotelja ka mundesi ti bashkohet treshet ose dyshit varesisht prej vendit,. Mobilet jane si ne foto.
Te interesuarit serioz let lajmerohen pa hezitim ne tel viber +37744252023.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim