Mobile te perdorura (Qoshe, vitrine,komode, tavo..

Shitet nga: Mobile 09 Maj 17:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
Shiteten Mobile te perdorura (Qoshe me Tabure prodhim Simpo, tavoline pune,komode per tv, komode dhe varese teshsave per paradhome, te ruajtura dhe ne gjendje shume te mire. Treshi qelet ne gresher ndersa dyshi eshte per vendosje te teshave, Fotelja ka mundesi ti bashkohet treshet ose dyshit varesisht prej vendit,. Geja eshte si ne foto.
Te interesuarit serioz let lajmerohen ne email.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim