KARRIKA,SHANKERICA,SEPARE,PER TERASE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: KARRIKA 14 Mar 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Fabrika per prodhim Tradita ben prodhimin e karrikeve dhe shankerica 045 264 294 dhe 044 516 306
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim