Tavolin+6 karrik vetem 199€ pa perdor jan

Shitet nga: Mobileri -Te Lindi- 26 Gsh 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Kujdes :
Gjindemi ne gjilan bejm transportin me marveshje vetem na tregoni cila nga keto ju pershtatet per ma shum kontakto ne ket nr +37745513270
Mundet edhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim