Tavolin Dhe Karig Per Kompjuter

Shitet nga: Granit 07 Jan 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolinen dhe karige per kompjuter qysh shihen ne foto

Me Marveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim