Tavoline

Shitet nga: Kujtim Morina 13 Tet 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

105 EUR   130 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina me 6 karrige
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim