Veranda

Shitet nga: avni 10 Nën 20:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   340 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
qmontohet dimrit vendosen drunjet ka izolim Tel049361691 049588184 viber baj edhe ndrrim per 8 persana 044732878 tavolina mundet Te qmontohet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim