Veranda ne shitje ose ndrrim

Shitet nga: avni 22 Krr 08:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   340 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Tel049361691 049588184 viber baj edhe ndrrim per 8 persana 044732878 tavolina mundet Te qmontohet esht punuar nga matriali i drurit ndrrim me skuter ose ndonje send tjeter
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim