Loder per femijë -Ben10-

Shitet nga: Vetura 08 Mar 01:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Lodra
Shes vetur-loder Ben10(benteni), ne kuti i pa perdorur,me bateria dhe eshte me dirigjues qe bon deri ne distancë te largët.
Info:049-230-877
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim