Karroc Per Femije Binjak Krevat Luaja

Shitet nga: korroc per Femije 25 Dhj 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shitet Karroci per Femije Binjak Shtrati i Madh per 2 Femije dhe 2 Luaja Per Femije te gjitha me nje Cmim te Volitshem Jan Sikur me qen te Reja jan Shum te Ruajtura vetem pak te Perdorura. Telefon 044223753. kontakti nga ora 9 deri 21 Faliminderit per Mirekuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim