Shiten Karroc Per Femije Binjak Krevat Luaja

Shitet nga: korroc per Femije 22 Qer 17:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   135 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shitet Karroci per Femije Binjak dhe 2 Luaja Per Femije te gjitha me nje Cmim te Volitshem Jan te Perdorura. Telefon 044774637 kontakti nga ora 9 deri 21 Faliminderit per Mirekuptim Cmimi 100 Euro komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim