Paisje te Makines Rainbow-it.-Urgjent-

Shitet nga: rainbow 09 Tet 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Fshesë me korrent
Shiten te gjitha keto paisje te Rainbow-it:
-Aquamet-pjesë larse e rainbowit,
-Papiqja e vogel e gypit per thithje,
-Gypi per frurje dhe pastrim,
-Gypi per pastrim te kendeve,
-Pompa per sperkatje,
-Ena e ujit,
-Mbajtsja e rainbowit.
-
Per ne shum Info:049725001
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim