Kamin

Shitet nga: Petrit 25 Tet 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kamin kendor i perdorur pak .ka nevoje vetem te lyhet me spray per kamina. viber 37744286991
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim