Kamin

Shitet nga: Gimi 16 Jan 17:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

145 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Kamin ne gjendje shum te mir vetem dy muj i perdorun.
Pres bleres serioz
Kontakt +38649302085
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim