Reklam super qmim

Shitet nga: Eduardo 29 Shk 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Reklama ka nje gjatsi 0.60 metra dhe gjersia eshte 3 metra dhe ka 9 neona dhe eshte e pa perdorme e re ka nje ndriqim te mire ju mire presim ne tel. 045953112 viber +37745953112
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim