SHPORET Prity - per nxemje qendrore

Shitet nga: Leart 30 Sht 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shporeti eshte ne gjendje shume te mire , eshte perdorur vetem nje dimer , vjen i kompletuar me pajisje shtes ( pompa e qarkullimit te ujit , ventilli sigurues ,termomanometri).
qmimi sipas marveshjes nr kontaktues 049147707
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim