Termo 4 - 2.5

Shitet nga: Mithat 18 Shk 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR   300 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shiten Termot 4 dhe 2.5

Termo 4 - 100€
Termo 2.5 - 160€

Nese i merni te dyjat at'her qmimi eshte 250€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim