Syza "Louis Vuitton".

Shitet nga: syza louis 13 Tet 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

23 EUR   35 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes syzat "Louis Vuitton" , janë te reja te pa perdorura,shiko Fotot janë origjinale!
Janë komplet me kuti te vet!
Modeli i Ri te Louis Vuitton, shiko ne Google!
Press blerës serioz qe janë marakli dhe din qka janë syzat!!!

Per me shum INFO: 049-230-877(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim