Syza "Louis Vuitton"

Shitet nga: syza louis Sot 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes syzat "Louis Vuitton" , janë te reja te pa perdorura,shiko Fotot janë origjinale!
Janë komplet me kuti te vet!
Modeli i Ri te Louis Vuitton, shiko ne Google!
Press blerës serioz qe janë marakli dhe din qka janë syzat!!!

Per me shum INFO: 049-230-877(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim