Gojza per saxofon

Shitet nga: B&S 16 Pri 13:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Instrumente frymore dhe shtesat e tyre
Super gojza per saxofon e metalit extra tingullin shum e let per mi ra arsyja pse pe shes asht qe ika dy cop te njejta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim