Gitare elektrike mini

Shitet nga: Gitare elektrike Dje 08:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Instrumente : Instrumente me tel dhe shtesat e tyre
Shitet gitare elektrike mini Ibanez, shum e rruajtur ne gjendje shum te mire e ka kuferin e vet mbajtesinin për kitare rypin dhe kabllen po ashtu edhe zmadhusen Ibanez te gjitha shiten komlet
Per me shum na kontaktoni ne 044275793
Viber: +37744275793
Viber: +49 1577 0959829
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim