Korg TR

Shitet nga: Mondi 03 Mar 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Shes Korg TR 61 taste me 64mb ram, ne gjendje te rregullt pune dhe shume i rujtun. Memory card me full ngjyra te ndryshme dhe sampler te konvertuar nga Triton Extreme. Ka edhe koferin.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim