Yamaha Cs6x keyboard sint ndrrim me iphone6

Shitet nga: Yamaha 03 Shk 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   450 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Sinta/Harmonikë/Piano dhe shtesat e tyre
Yamaha Cs6x keyboard( sint) me kufer ngjendje shume te mire.osht i miré per studio e live.....sosht aranzher ,ndrrim
Viber+37744776987...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim