Amplifer për Gitare apo për ndonje instrument

Shitet nga: Amplifer për Gitare 19 Tet 12:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shitet amplifer per gitare apo per ndonje instrument tjeter gjendja shum shum e mir po thuj e re e ardhur nga gjermania per me shum na kontaktoni ne 044275793
Viber: +37744275793
Viber: +49 1577 0959829
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim