Bas bina. wharfedale delta 18b 800/1600watt

Shitet nga: wharfedale delta 18b Dje 12:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shes 2 bas bina18she wharfedale 18b origjinale 800/1600 wat super extra qmimi per 2 cope eshte 800 e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim