Electro voice Ev ZX5 600watt

Shitet nga: 17 Nën 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shes 6 satelita ev zx5 ne gjendje perfekte pune si dhe ate vizuele zerin e bene mjalt per fortsi ska tjeter qmimi per cop eshte 650 e per cop ju lutem vetem bleresa serioz telajmrohen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim