Ev sx 300

Shitet nga: ev sx 300 Dje 18:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR   600 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
shes dy boxa Ev sx 300 origjinale ne gjendje perfekte pune komponentet i ka origjinal Ev qmimi per cop 300e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim