Paisje Zerimit basa satelita slleva

Shitet nga: urim bujupi 05 Shk 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Basbina 18she mistuba 600-1200wat 350euro basbina turbosound 8inch 350wat 150euro sateluta xen 12 inch 350euro satelita 15 rcf plf115 750-1500wat 350euro sllev EE Systems v2400 2x1200wat 350euro ndrim me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim