Terratec EWS88 MT (kartele zèri)studio,ndrrim

Shitet nga: Terratec 02 Krr 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   90 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Terratec EWS88 MT sound card(kartele zèri)studio,8in-8out...kartele profesionale
Viber+37744776987,ndriim iphone 4-4s
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim