Terratec EWS88 MT sound card(kartele zèri)studio

Shitet nga: Terratec 04 Jan 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   90 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Terratec EWS88 MT sound card(kartele zèri)studio,8in-8out...kartele profesionale
Viber+37744776987,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim