mikset phonic

Shitet nga: urim 18 Dhj 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Sounding/Skenë dhe DJ - paisje
Shes mikset phonic pasive e vogel praktike ka efekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim