Dynacord cobra 2

Shitet nga: vehat 23 Krr 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Instrumente : Të tjera
shes dynacord cobra 2 me shleva dhe krosover
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim