Rack bubnje apo percusione ndrrim

Shitet nga: Drums 30 Sht 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Pejë
Instrumente : Tupana dhe Shkopinj
Rack special i rethum per bubnje apo percusione,ka mbajtesa te çinjelave,klampe(kapse etj)ye kompletura
+37744776987 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim