Shes 6 copë KOI FISH

Shitet nga: 16 Gsh 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Peshqi dhe akuarium
Janë teper te bukur me ngjyra te ndryshme te madhesise rreth 15 cm , i kam rrit vet ne mini liqenin tim . Qmimi per copë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim