Qen profesional lagoto romagnolo

Shitet nga: shpend 26 Sht 17:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Kafshet shtëpiak : Qen
Qen profesional per ghetjen e trufleve me pasosh dhe te gjitha dokumentat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim