QIZME PER PESHKIM APO GJYETI

Shitet nga: !!!!!!! 17 Qer 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Gjueti/gjueti me Hark dhe Peshkatari
Shes nje pare qizme te peshkimit apo gjyetise.... jane te reja ... dmth te pa perdorme ... materjali eshte shume i mire ... Jane rezistent ndaj lageshtis ... apo ujit ... ndersa per mrenda kane shtres materjali qe i bane mjafte te ngrohta ... jane te gjata deri ne gjokes .... siq shifet edhe ne foto ... jane te trasha dhe kvalitet .... jane te ardhura nga - USA - ... 100euro kane kushtu ... Mua nuk me nevoiten .... Nr i qizmeve eshte 41-42 ... ngjyra e kafte mbyllte .... Boj ndrime me paisje te peshkimit .... nese me konvenon ... per me shume ... kontaktoni ne tel. 049 138 234 .... ose 044 138 234 ... Lus blers serioze. Flm!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim