çizme Ushtarake

Shitet nga: Ilir 15 Nën 09:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes dy palë çizme te reja (te pa veshura)
Çizmet e markes Meindel jane numer 42 jane blere 170 euro dhe shiten 60 euro

Ndersa çizmet e markes Le.Bock jane numer 42 jene blere 160 dhe shiten 80 euro...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim