Nike AirMax-

Shitet nga: nike airmax 22 Mar 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Pejë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes Nike AirMax-Janë te reja me kuti,Nr.42.shiko ne foto jan te kepme,dhe shum kualitet!!

Info:049-230-877
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim