VERANDA PER OBORRE

Shitet nga: Gani 14 Krr 15:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
-Bejm punimin e te gjitha produkteve nga druri: si dyer dritare tavolina karrika veranda si dhe shum sherbime tjera per me shum kontak,
044-139-248 dhe 049-126-129
TRANSPORTI NE GJITH KOSOVEN.
+37744-256-856 VIBER..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim