**Shitet banesa ndertim i vjeter U SHIT FLMMMM

Shitet nga: Eduardo 02 Shk 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

490 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100 m2
Komuna: Pejë
Shitet banesa ndertim i vjeter dhe gati për banim banesa renditet 3 dhoma gjumi sallon banjo shpajz dhe ballkon ka nje pamje shume te bukur nga bjeshk dhe malet e larta të qytetit banesa gjindet tek ambullanta në lagjen fidanishte vala 045953112 viber 0037745953112
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim