BANESA TRE DHOMESHE NE PEJE me Cmim te mire

Shitet nga: Rezidenca 14 Krr 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

690 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Peje
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Pejë
Shitet banesa ne rrugen e stacionit te trenit ne qytetin e Pejes. Banesa ka ndertim shume te mire dhe pamje nga lindja. Banesa ka qajse shume te lehte ne sherbimet e qytetit dhe eshte ne afersi me shkollen fillore, tregun e gjelbert, ambulancen, stacionin e trenit, te autobusave, qendrat tregtare. Banesa ka dy dhoma gjumi, nje dhome dite me kuzhine, ballkon, banjon dhe nje depo te vogel per gjerat tuaja. Cmimi per meter katror nga 750 euro ne 690 euro.

Na kontaktoni ne kete numer telefoni +386 49 232 003 ose ne emailin rezidenca1@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim