BANESA TRE DHOMESHE NE PEJE

Shitet nga: Rezidenca 15 Krr 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Peje
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Pejë
Shitet banesa ne rrugen e stacionit te trenit ne qytetin e Pejes. Banesa ka ndertim shume te mire dhe pamje nga lindja. Banesa ka qaje shume te lehte ne sherbimet e qytetit dhe eshte ne afersi me shkollen fillore, tregun e gjelbert, ambulancen, stacionin e trenit, te autobusave, qendrat tregtare. Banesa ka dy dhoma gjumi, nje dhome dite me kuzhine, ballkon, banjon dhe nje depo te vogel per gjerat tuaja. Cmimi sipas marreveshjes.

Na kontaktoni ne kete numer telefoni +386 49 232 800 ose ne emailin rezidenca1@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim