Shitet Banesa me standarte evropiane

Shitet nga: Gent Sot 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Komuna: Pejë
Shiten banesat ne Pejë. Banesa gjenden ne Lagjen Fidanishte.(Berdyna Computers)
Banesat jane te perfunduara dhe jane ndertuar me standarte evropiane. Modeli i baneses eshte:

1 Banes - (53m2) (Kati 4)
1 Banes- (89m2) (Kati 4)
1 Banes- (120m2+ Terrase 80m2) (Kati 1)

Çmimi sipas marveshjes perkthimi i banesave behet tek Noteri

Kontakt
045 640 680
049 117 917
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim