A04-BANESA MODERNE 170 M2 TË POLICIA PEJE

Shitet nga: Eduardo 22 Krr 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 170 m2
Komuna: Pejë
Shitet banesa moderne e nje madhesie prej 170 metra katrorë e cila eshte punuar me standarte evropiane Dhe ka nje pamje shume te bukur nga bjeshk dhe malet e larta të qytetit. Banesa renditet
4. Dhoma gjumi
4.Banjo
2. Ballkona
1. sallon e shumë shumë tjera.............. Jumirepresim Vala 045953112 Viber 0037745953112
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim