A04-BANESA NDERTIM I RI 107 UUU SHITT FLMMMM

Shitet nga: Eduardo 13 Jan 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 107 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Pejë
Shitet banesa ndertim i ri Dhe gati per banim banesa renditet dy dhoma gjumi sallon banjo shpajz dhe ballkon ka nje pamje shume te bukur nga bjeshk dhe malet e larta të qytetit jumirepresim Vala 045953112 Viber +37745953112
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim